Меню

З відновленням МПР зросла кількість порушень митних правил

Працівники Львівської митниці відзначають збільшення кількості порушень митних правил, зокрема затримання незвичних товарів

Про це інформують у ГУ ДФС у Львівській області. Так, упродовж минулої доби у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» працівники митниці вилучили, окрім «традиційних» смартфонів та планшетів (55 шт.), 47 газові балони та два картоплекопачі (всі товари вживані) загальною вартістю понад 150 тис. грн. Їх намагались ввезти в Україну наші співвітчизники двома легковими автомобілями смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор». Це означало, що товари, які вони перевозили, не мали перевищувати встановлених неоподатковуваних норм – сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага не більша ніж 50 кг.

За цими фактами складено проколи про порушення митних правил. Товари вилучено. Справи скерують до суду, який і визначить покарання.
Загалом 3 серпня 2016 р. зафіксовано 5 випадків порушення митних правил за ст. 471 МКУ (Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю), тоді як упродовж дії припинення МПР в середньому за добу фіксували таких випадків удвічі менше.


Подождите...